Platforma pro sociální bydlení

29. 11. 2022

Online aukce pro ukončování bezdomovectví

Platforma pro sociální bydlení pořádá už druhý ročník online aukce uměleckých děl. Dražíme zvučná jména i díla začínajících umělců, která poslouží jako ty nejlepší dárky pod stromeček. Těšíme se na každého, kdo se k nám přidá!

Aukce probíhá na našem Facebooku až do 8. 12. do 21:00. Fotky všech uměleckých děl jsme nasdíleli sem do fotoalba. Přihazovat můžete v komentářích pod jednotlivými fotkami. V aukci najdete například obrazy od Toy Box, Epos 257, Pavla Brázdy nebo Jakuba Janovského. Dostalo se ale i na drobnější kousky: dražíme například i šperky a brože od Soty Sakumy, oblečení a doplňky od ONE VILLAGE nebo Mars Industries. Celkem dražíme 63 kousků, přijďte si vybrat ten svůj! Některé vyvolávací ceny začínají už na 200 Kč.

Moc si přejeme, aby se naše aukce dostala k co nejvíce lidem. Můžeme vás tedy poprosit o sdílení fotoalba mezi své přátele? Budeme vám moc vděční. Zvlášť pokud se vám podaří dostat aukci k těm, kteří mají dostatek prostředků, mají chuť investovat do umění a je jim sympatická myšlenka, že bezdomovectví a bytová nouze v Česku potřebují systémové řešení. Právě to nám totiž prostředky vybrané v aukci pomůžou prosazovat. Pomozte nám v tom i vy!

Pokud víte o někom, koho by aukce mohla zajímat, můžete mu případně přeposlat i odkaz na aukční katalog, s veškerými informacemi i fotkami a popisem všech děl, která je možné dražit. Pokud dotyčný není na Facebooku, může za něj dražit kdokoliv jiný. Stačí, když to uvedete v registračním formuláři