Platforma pro sociální bydlení

2. 8. 2021

OPEN CALL: Hledáme umělce a umělkyně, kteří navrhnou merch Platformy pro sociální bydlení

Chcete svojí prací přispět k osvětě v oblasti řešení bytové nouze, která Platforma pro sociální bydlení prosazuje? Přihlaste se do našeho open callu!

Rádi bychom šli cestou dlouhodobé spolupráce s vybranými umělci a umělkyněmi, kteří vytvoří originální návrh a poté s námi budou spolupracovat na adaptaci motivu na jednotlivé produkty jako jsou ponožky, ledvinky, tašky, trička, diáře… nebo třeba utěrky. Naším cílem je ve spolupráci s jedním až dvěma z vás vytvořit ucelenou kolekci merche. Vybraný koncept bude finančně ohodnocen. Rozsah práce závisí na individuální domluvě. 

Jak se přihlásit?

Navrhněte ústřední motiv, který by měla vaše kolekce merche nést. Daný motiv nemusí mít spojitost s naším logem, naopak – rádi uvidíme váš osobitý rukopis. Je jen na vás, jak téma bydlení uchopíte! Pro začátek stačí hrubý návrh připravený pro další rozpracování.

Svůj návrh společně s krátkým představením sebe a své předešlé práce zašlete na email rut.jungwirthova@socialnibydleni.org

Vyhodnocení a odměna

Výběrové řízení je jednokolové, ze zaslaných návrhů vybere komise jednoho až dva vítěze. Uzávěrka soutěže bude 30.9., vyhodnocení bude dostupné od 15.10. Odměna pro vítěze za návrh jako takový činí 5 000,- Kč, při další spolupráci bude finanční ohodnocení na individuální domluvě. Vyhrazujeme si právo nevyhlásit žádného vítěze. 

Za všechny zaslané návrhy předem děkujeme a těšíme se na spolupráci!